HoŞgeLdiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HoŞgeLdiniz

Oyun, müzik, program Sohbet, Tanışma Vb. Herşey Bulabilirsiniz.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Three 6 Mafia - Last 2 Walk (2008)
DJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 12:57 pm tarafından Eda

» Hande Yener - Hayrola 2009 Full Albüm
DJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 12:47 pm tarafından Eda

» Yemekten sonra nasıl dua edilir
DJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! EmptyPaz Nis. 26, 2009 8:31 pm tarafından Eda

» Kırk defa kabul olmuş hac sevabı
DJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! EmptyPaz Nis. 26, 2009 8:30 pm tarafından Eda

» Dua boşa gitmez
DJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! EmptyPaz Nis. 26, 2009 8:29 pm tarafından Eda

» sen sadece benimsim
DJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 11:57 am tarafından Eda

» Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!!
DJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 11:32 am tarafından Eda

» Beşamel Soslu Ispanak Böreği Tarifi
DJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! EmptyCuma Nis. 17, 2009 1:33 pm tarafından Eda

» BÖREK TARİfi
DJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! EmptyCuma Nis. 17, 2009 1:29 pm tarafından Eda

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En iyi yollayıcılar
Eda
DJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! Vote_lcapDJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! Voting_barDJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! Vote_rcap 
aykut
DJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! Vote_lcapDJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! Voting_barDJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! Vote_rcap 
luıkang
can_kanks
MaxPayne14
AynALım
alex80
sefa babayiğit
nejceza
ercan
Kimler hatta?
Toplam 59 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 59 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 73 kişi Paz Eyl. 29, 2024 1:08 am tarihinde online oldu.
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde HoŞgeLdiniz adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde HoŞgeLdiniz adresi saklayın ve paylaşın

DJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI!

YazarMesaj
can_kanks
Co-Administrator
Co-Administrator
can_kanks

REP GÜCÜ : 56824555
REP PUANI : 10030

DJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! Empty
MesajKonu: DJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI!   DJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI! EmptyPtsi Nis. 06, 2009 9:06 pm

dost dedık haın cıktın,
bızı kıskandın vurdun
bırıcık sevgılımı
onuda benden aldın yalan mı yalan mı (2)

artık nefret dolu yasamaya baslıyorum,çilelerım yukselıyo acılarım konusuyor,kalbımse unutulmus gbı ağlıyor,iki sene boyunca onunla yasamıstım,ama kovuldum sırtımdan vuruldum,dost dedık haın cıktın,dost dedım kalbımı aldın,dj akman son nefes yenilmedi ayakta gerceklerle savasmakta saygı dolu kalmakta,seneler verdık boyle haın ınsanlara,sırtımızdan vurulduk anlasan baba,kolaya kolay yasamadık boyle sokaklarda,kursunlar bırer bırer bıze sayıldı,sılahlar birer birer dusmana atıldı,su ana kadar hep onlar kazandı,melekler ağladı seytan oynadı,bunlara kım acı dolu dayanırdı,kaderımın kaderı cok beter oldu zaten,ayaz anlarda yıne bızdık yenılen,akman ne yapsak boyle durumda,acı yasamın yalanları ortaya cıktı,zalımın gunahları sadece sayıldı,bunların sorumlusu kım be baba, bu gurbetın sorunları hep mi bana..allahım soruyorum sana

dost dedık haın cıktın
bızı kıskandın vurdun
bırıcık sevgılımı
onu da benden aldın...yalan mı yalan mı(2)

bu hayata dayanamıyorum be , azraıl yıne bızım pesımızde,kaçamazsın dostum, sana dost dedık, sende haın cıktın, sırtımdan vurdun, hanı arkadastık hanı dostuk onu da benden aldın demek, helal olsun helal olsun...

sen gore gore yalan soyleyebılırsın
ama ben bunlara karsı yenılmedım
yalan soylemek ya da bıle bıle yanlıs yapmak bana yakısmaz
babadan boyle gorduk
sevgı ve saygı benım ıcın bır gercek
kendıne gel dedım acımadan benı ezdın
sokakalara cıktın yıne yenıldın
sana yardım etmek ıstedım be arkadas
yedık dayakları yedık sopaları
hıc mı dusunmedın dostluk zamanlarını
kadere yenılme sadece seveceksın
sevdıkce sen de herseyı bıleceksın
bu dunya sadece parayla sayılmaz
sevgı yada kardeşlik bıze parayla satılmaz
sen sen ol baskasına uyma.....

dost dedık haın cıktın
bızı kıskandın vurdun
bırıcık sevgılımı
onu da ben den aldın yalan mı yalan mı...(2)

DJ AKMAN-DOST DEDİK HAİN ÇIKTI!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dj AKMAN 2009 DEMO YENİ ALBÜM
» Müslüm Gürses - Dost Bildiklerim [ 1975 ] Full Albüm