HoŞgeLdiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HoŞgeLdiniz

Oyun, müzik, program Sohbet, Tanışma Vb. Herşey Bulabilirsiniz.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Three 6 Mafia - Last 2 Walk (2008)
Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 12:57 pm tarafından Eda

» Hande Yener - Hayrola 2009 Full Albüm
Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 12:47 pm tarafından Eda

» Yemekten sonra nasıl dua edilir
Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! EmptyPaz Nis. 26, 2009 8:31 pm tarafından Eda

» Kırk defa kabul olmuş hac sevabı
Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! EmptyPaz Nis. 26, 2009 8:30 pm tarafından Eda

» Dua boşa gitmez
Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! EmptyPaz Nis. 26, 2009 8:29 pm tarafından Eda

» sen sadece benimsim
Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 11:57 am tarafından Eda

» Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!!
Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 11:32 am tarafından Eda

» Beşamel Soslu Ispanak Böreği Tarifi
Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! EmptyCuma Nis. 17, 2009 1:33 pm tarafından Eda

» BÖREK TARİfi
Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! EmptyCuma Nis. 17, 2009 1:29 pm tarafından Eda

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En iyi yollayıcılar
Eda
Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! Vote_lcapYine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! Voting_barYine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! Vote_rcap 
aykut
Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! Vote_lcapYine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! Voting_barYine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! Vote_rcap 
luıkang
can_kanks
MaxPayne14
AynALım
alex80
sefa babayiğit
nejceza
ercan
Kimler hatta?
Toplam 73 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 73 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 73 kişi Paz Eyl. 29, 2024 1:08 am tarihinde online oldu.
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde HoŞgeLdiniz adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde HoŞgeLdiniz adresi saklayın ve paylaşın

Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!!

2 posters
YazarMesaj
Eda
Administrator
Administrator
Eda

REP GÜCÜ : 56835058
REP PUANI : 10005

Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! Empty
MesajKonu: Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!!   Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! EmptyPerş. Mart 12, 2009 7:51 pm

Sen Giderqen Ben Dönüyodum DiyenLerLe Beraber GideLim BakaLım Hanqimiz Önce Dönüceq ...

Güvendiqim Tek Şey Aynaya Baktıqımda Gördüqüm Yukarıya Baktıqımda Göremediqimdir
Hangi ayrılık varki,
Böyle kanasın ?
Ve hangi taş yürek varki,
Benim kadar
AĞLASIN ?

N'oldu diLinimi yuttun ? renqinsararDιsusdunSenin Gittiqin YoLLardan Ben Dönüyordum Haberın OLSun
qercekLeri öLdüReN HayaLLér isé,Hic GerceK yasaMadıM BeN..

Resmini Baş Ucuma Koydum.. Bakıp Bakıp Tükürdüm

TUTAMAYACAĞIN SÖZLER VERME

meLeqLEr ağLamaya mecBurdur seviLmeye Laik oLdukLarı gibi
seNdeydi haTa !.. şeRefsizliqTi soN moDa !..

umudumda kaL umRumda oL !..

KimiNe ßurda Kimine Yoqh! . .

kaLmak ağıR geLdiğiNde qitMeLi iNsan

aRtıqh qiTme demicem iYice hazıRsıN bu seFeR.

YaqLaşabiLeceğini saNdıqıN kadaR uzaqıMdasıN hassiqtiR..saNamı kaLdım ?

uNutaMadıM sanMa - çoqtaN uNuttuM koRqMa.

Mutluluq Yürekli OLana YakıŞır Ben Sewdiysem Buna KiM Karı$Ir...
``**SusuyoruM artıK dahA fazLa batmamAk içiN karanLığına ama tutAmıyorum kaLbimin incE çığıkLarını yawAş yawAş sağır oLuyorum yokLuğunLa**``...

Hayat YoLunda Çıplak AyakLa Yürüme .HayaL KırıkıLarı Ayaqına Batıp Canını AcıTabiLir...!!!:

ßiR $i$in uCunDaıDı öLüm KorKuSu we özqürLük kRawatLıLaRın awuCunDaıDı...

ÇıqLıq aTarSan öLürSün..

ßiR aquStoS ßöceqiDim ßen aMa kaißoLmu$h SaZım

öLüm Beni BuLamıOr … Yaşamaya iTior ama YaŞanmıyoR… !!!!

Uzun Uzun aNLatıLmaz Tek biLdiqim Sen ‘’ Aşk ‘’ Sın !!!

Buqün , Kendim BiLe terk etti Beni … !!!
https://paylasimcigenclik.yetkinforum.com
sefa babayiğit
Üye
Üye

REP GÜCÜ : 56364365
REP PUANI : 9999

MesajKonu: Geri: Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!!   Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! EmptyCuma Nis. 24, 2009 9:25 pm

eyvllhh kardeşşş bendede var dew arşiv isterseniz paylaşalımm (funnel_nabau@hotmail.com saygılar
Eda
Administrator
Administrator
Eda

REP GÜCÜ : 56835058
REP PUANI : 10005

MesajKonu: Geri: Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!!   Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!! EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 11:32 am

tabiki paylaşabilirsin Wink
https://paylasimcigenclik.yetkinforum.com

Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!!
1 sayfadaki 1 sayfası