HoŞgeLdiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HoŞgeLdiniz

Oyun, müzik, program Sohbet, Tanışma Vb. Herşey Bulabilirsiniz.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Three 6 Mafia - Last 2 Walk (2008)
İşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 12:57 pm tarafından Eda

» Hande Yener - Hayrola 2009 Full Albüm
İşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 12:47 pm tarafından Eda

» Yemekten sonra nasıl dua edilir
İşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! EmptyPaz Nis. 26, 2009 8:31 pm tarafından Eda

» Kırk defa kabul olmuş hac sevabı
İşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! EmptyPaz Nis. 26, 2009 8:30 pm tarafından Eda

» Dua boşa gitmez
İşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! EmptyPaz Nis. 26, 2009 8:29 pm tarafından Eda

» sen sadece benimsim
İşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 11:57 am tarafından Eda

» Yine Nickler benden Dev arşiv Hiç Bi yerde Bulamassınız!!
İşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 11:32 am tarafından Eda

» Beşamel Soslu Ispanak Böreği Tarifi
İşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! EmptyCuma Nis. 17, 2009 1:33 pm tarafından Eda

» BÖREK TARİfi
İşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! EmptyCuma Nis. 17, 2009 1:29 pm tarafından Eda

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En iyi yollayıcılar
Eda
İşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! Vote_lcapİşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! Voting_barİşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! Vote_rcap 
aykut
İşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! Vote_lcapİşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! Voting_barİşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! Vote_rcap 
luıkang
can_kanks
MaxPayne14
AynALım
alex80
sefa babayiğit
nejceza
ercan
Kimler hatta?
Toplam 28 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 28 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 33 kişi C.tesi Haz. 29, 2024 8:59 am tarihinde online oldu.
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde HoŞgeLdiniz adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde HoŞgeLdiniz adresi saklayın ve paylaşın

İşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!!

YazarMesaj
Eda
Administrator
Administrator
Eda

REP GÜCÜ : 55945147
REP PUANI : 10005

İşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! Empty
MesajKonu: İşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!!   İşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!! EmptyPerş. Mart 12, 2009 7:11 pm

İşportαdαn αlınmış 1 çenqelli iqneчe αsılı kαldı umutlarım. Yok pαhαsınα αlınmıştı sen pαhαsınα qitti.

öpüşün ayRıLık Çagırıyor SevgiLim,, bitMesin bu AŞk,, Çekme DudakLarını dudakLarımdan..!

SéSsiz ßiR kö$édé héR$éydén uzaK méçhuL yarınLaRa téRkédiLmi$im! dostLukLar yaLanmış sevqiLéR tuzakmı$ Sende yaLan oLma nLur .(

Hεεεεy ßüücü yaptı ßüyüyü , ßüüdε qεL !! tutuLмz hεr εL ;-)

Şehri terkediyorum hesap lütfen!!! :-P

¢îkølata diSlerimi hâyât düSlerimi ¢ûrûttû ..

Ké$qé Hép Çocuq KaLsqTa KaLpLéRmiZz YéRiné DizZLéRmz KaNaSa..!!

Sana doğru attığım her adımda, üstüme yıkılan duvarın altında kalmaktan ßıktım.,,

Arkamdan kOnuŞma Haddimi biLdir DuyGuLarımı ArıyOsan Netten indiR

Üç qüиℓüк Düиуada İкi qüиℓüкℓeЯi Çєкємєм.....!

Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok
Resti Cektim Kadere belki isyan oldu taştı tek bir basıma kaldım kahpe acısı bende saklı ama bundan sonra S*kTir ettim aşkı
Yüreğim ßoştu Çünkü Sen Yoktun Sen Geldin Ve Yüreğime Girdin Sen ßeni Sevmedin Ateşin Suyu SEvmediği Gibi Ağlatacaksın Geceleri

'вιя qüη ѕєηι υηυтмαк zσяυη'∂α кαℓıяѕαм αşкıм'ıη кüçüкℓüqüηє ∂єqιℓ, çαяєѕιzℓιqιмιη вüуüкℓüqüηє ιηαη'

вαηα нı¢ ıηαηмα уαℓαη¢ıуıм!!σтυяυρ вяşєу αηLαтмα αℓαу¢ıуıм!!ѕєηıη уαяαη вηα ∂єgмєѕ ¢ηм..вєηмℓє σуυη σℓмαѕ мızıк¢ıуıм!!
UNUTMA!! nasıl sensizliği ben yaratmadımsa, tadacağın bensizlikte benim eserim olmayacak.
heRksiN kaLßimde ßi yeRi waRdı ßnm kaLßimdeki yeRi sN işqaL eTTin heRkes işqaLciLere kaRşı çıkaRkN ßn ise kndiMi sNa tesLim eTTimmm

αмα ρєѕ єтмєм ѕєη вєηιмѕιη, αмα уєηιℓмєм кαℓвιм ѕєηѕιη, ѕαναѕ νє αѕк, кυяαℓℓαяι уαктι, кαzαηαη тαяαƒ gιηє кαℓρ кιяαη∂ι !
кαηıмα gιяιρ уüяєğιм σℓℓмυşѕυη.тєηιмє gιяιρ кσкυм σℓмυşѕυη.вυηυ ηαѕıℓ уαρтığıηı вιℓмισяυм αмα вє∂єηιмє gιяιρ ¢αηıм σℓмυşѕυη..!
нαуαттα нєяşєу∂єи ναzgєçтιм вυиα ѕєи∂є ∂αнιℓѕιи
Cennet gibi bi kızla geldi Cehennem Acısı !!!
Bitti Unuttun Bile.! Ama Yinede acıyor canım ismini her işittiğimde..
Bilmem ki..! Neden ki.! Sonunda ayrılık bizi seçti..!
Seni bensizliğe ve kendimi sana mahkum ediyorum
denize düşen yılana sarılır.. DENİZ hanginiz? YILAN hanginiz?

“Seni Unutmak“ sadece lafta, sadece dilde var…
https://paylasimcigenclik.yetkinforum.com

İşte MuhTeŞem VazGeçiLemeyen NickLeR...!HayRan KaLacaksınız!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Baba Nickler
» Baba Nickler
» D.KişişeL İLeti ve NickLeR...!
» C: KişişeL İLeti ve NickLeR...!
» B.KişişeL İLeti ve NickLeR...!